رفتن به محتوای اصلی
x

پوشش امداد سلامت مراسم پیاده روی اربعین در مرز چزابه توسط واحدهای امدادی اورژانس استان اصفهان

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی استان اصفهان از امدادرسانی به حدود 2 هزار مراجعه کننده در استقرار واحدهای امدادی اورژانس اصفهان در مرز چزابه خبر داد.

دکتر فرهاد حیدری گفت: در ایام اربعین حسینی کارشناسان اورژانس پیش‌بیمارستانی استان اصفهان با استقرار در مرز چزابه به بیش از یک هزار و 863 نفر زائر خدمت رسانی کردند.

وی با بیان اینکه واحدهای امدادی اورژانس استان اصفهان روز سه شنبه 31 مردادماه برای پوشش امدادسلامت مراسم پیاده روی اربعین حسینی از اصفهان بطرف مرز چزابه اعزام شدند تصریح کرد: 10 واحد امدادی اورژانس استان اصفهان شامل 8 آمبولانس، یک دستگاه موتورلانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس اورژانس استان برای خدمت رسانی به زائران اربعین  تا روز شنبه 18 شهریورماه مستقر شدند.

رئیس اورژانس پیس بیمارستانی استان اصفهان با ذکر اینکه 30 نفر از پرسنل عملیاتی اورژانس استان اصفهان در این استقراری ها حضور داشتند اظهار کرد: حدود یک هزار و764 مورد از ارائه خدمات اورژانس اصفهان به زائران اربعین حسینی بصورت ارائه مراقبتهای سرپایی در محل بوده است و 78 مورد هم به مراکزدرمانی منتقل شده اند.

دکتر حیدری ضمن قدردانی از تمامی پرسنل اورژانس پیش بیمارستانی استان اصفهان، به مراسم جاماندگان اربعین اشاره کرد و افزود: 17 واحد امدادی آمبولانس و 3 واحد امداد موتوری اورژانس پیش بیمارستانی استان اصفهان در روز اربعین در مسیرهای پیاده روی مراسم جا ماندگان اربعین مستقر شدند و در این روز به 86 نفر امداد رسانی کردند.