رفتن به محتوای اصلی
x
 • ششمین وبینار از سلسله همایش های چشم انداز اقتصاد ایران
  اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان در نظر دارد ششمین وبینار از سلسله همایش های چشم انداز اقتصاد ایران (آخرین همایش در سال 1399) را با سخنرانی دکتر محمد هاشم پسران نامزد دریافت جایزه نوبل اقتصاد و استاد صاحب کرسی دانشگاه کمبریج (بصورت مجازی) برگزار نماید.
 • وبینار تخصصی بین المللی با عنوان: ارتقاء سایکوفارماکولوژی از طریق روان پزشکی از راه دور در دوران کووید19
  گروه آموزش پزشکی دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران با همکاری گروه Appraise to Raise معاونت بین الملل ، اقدام به برگزاری وبینار تخصصی بین المللی با عنوان "Improving Psychiatric Medication Use Through the Michigan E-Psychopharmacology" می نماید.
 • کارگاه غیر حضوری آموزش تصویر برداری و آنالیز fMRI را ویژه محققان، اساتید و دانشجویان
  دانشکده فناوری های نوین دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با همکاری گروه آنالیز تصاویر مغزی بیمارستان امام خمینی تهران در نظر دارد کارگاه غیر حضوری آموزش تصویر برداری و آنالیز fMRI را ویژه محققان، اساتید و دانشجویان در حوزه های تصویر برداری عصبی، علوم اعصاب، مهندسی پزشکی، مهندسی برق، فیزیک پزشکی، توانبخشی، روانشناسی، روانپزشکی، آمار و ریاضیات و مهندسی کامپیوتر همراه با اعطای گواهی نامه معتبر برگزار نماید.
 • کارگاه آموزشی "سلول درمانی سرطان"
  مرکز آموزش های آزاد و مجازی دانشگاه حکیم سبزواری با همکاری عضو وابسته گروه زیست شناسی دکتر ناصر مسروری محقق پسادکتری دانشگاه مونترال، کارگاه آموزشی "سلول درمانی سرطان" را به صورت وبیناری برگزار می نماید.
 • کنگره تحصصی دیجیتال مدیریت و درمان کووید 19
  دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران و ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران، 14 و 15 اسفندماه سال جاری، کنگره تحصصی دیجیتال مدیریت و درمان کووید 19 را، برگزار خواهد نمود.
 • چهارمین جشنواره ملی شهر پژوهی و اولین جشنواره ملی فن پژوهی شهری
  به اطلاع می رساند شهرداری اصفهان به منظور شناسایی، تبادل و ترویج دستاوردهای علمی و تجربی در حوزه مدیریت شهری و استفاده از ظرفیت و توانمندی تمامی پژوهشگران، اساتید دانشگاه، دانشجویان، فناوران و شرکت های دانش بنیان در حل مسایل و چالش های شهر اصفهان و مدیریت شهری در نظر دارد چهارمین جشنواره ملی شهر پژوهی و اولین جشنواره ملی فن پژوهی شهری را در 29 اردیبشهت ماه سال 1400 برگزار نماید.
 • برگزاری آزمون های جامع علوم پایه پزشکی، داروسازی۱۸۰ واحدی، دندانپزشکی و پیش کارورزی
  آزمون های جامع علوم پایه پزشکی، داروسازی 180 واحدی، دندانپزشکی و پیش کارورزی در روزهای پنجشنبه و جمعه 14 و 15 اسفندماه، در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار خواهد شد.
 • طرح ورزش در خانه در شرایط کرونا
  اداره ورزش و جوانان شهرستان اصفهان طرح BMI ایده ال از شما، کارت هدیه از ما، را در راستای طرح ورزش در خانه در شرایط کرونا برگزار می نماید.
 • طرح ملی جشن نیکوکاری با شعار "عیدی برای همه"
  با توجه به اینکه در آستانه سال نو خانواده هایی هستند که به علت وضعیت نامناسب معیشتی قادر به تامین نیازهای اولیه خود و فرزندان شان نیستند و چشم امیدشان به کمک خیرین و نیکوکارانی است که همیشه جهت امداد رسانی و مشارکت در امور خیر همراه این نهاد بوده اند، کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان در نظر دارد با توجه به وجود بیماری کرونا و مشکلات معیشتی و اقتصادی حادث شده برای آحاد نیازمندان، جهت برطرف کردن نیاز 124 هزار خانوار تحت حمایت من جمله 24800 نفر فرزند یتیم و محسنین، 6000 نفر بیمار خاص و صعب العلاج، 42200 دانش آموز و دانشجوی نیازمند و ... طرح ملی جشن نیکوکاری را برگزار نماید.
 • جشنواره ادبی و هنری پویش در آغوش خدا با شعار "ترک حداقل یک گناه "
  دانشگاه علوم پزشکی استان قم در نظر دارد جشنواره ادبی و هنری پویش در آغوش خدا را با شعار "ترک حداقل یک گناه " راه اندازی نماید.