رفتن به محتوای اصلی
x
 • افتخار آفرینی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در چهاردهمین جشنواره آموزشی شهید مطهری

  بر اساس نتایج اعلام شده از طرف دبیر خانه چهاردهمین جشنواره آموزشی شهید مطهری، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان موفق به کسب ۲ رتبه برتر کشوری در این جشنواره گردید.
  عناوین فعالیت های برتر به شرح زیر می باشد:
   
   رتیه اول کشوری: طراحی و اجرای آزمون‌های چندگانه استدلال بالینی به ‌صورت الکترونیکی
  صاحبان اصلی: دکتر کیان حشمت قهدریجانی و دکتر اطهر امید نجف آبادی
  همکاران فرایند: مهندس منیره کاجی اصفهانی، دکترسید محمد هاشمی جزی، مهندس قاسم فدایی فرد

 • موفقیت دانشجویان دانشگاه در دوازدهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی کشور

  دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، در دوازدهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی کشور موفق به کسب 9 مدال و 13 دیپلم افتخار گردیدند.   
  این المپیاد که در ۶ حیطه مدیریت نظام سلامت، استدلال بالینی، کارآفرینی در بستر دانشگاه های هزاره سوم، تفکر علمی در علوم پایه، آموزش پزشکی و مطالعات میان رشته ای و علوم انسانی سلامت، در دو مرحله به صورت انفرادی و گروهی انجام شد، ۴ مدال نقره،۲ مدال برنز و ۱۳ دیپلم افتخار در مرحله انفرادی و ۳ مدال برنز در مرحله گروهی، برای دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به ارمغان داشته است.

 • برگزاری کارگاه آموزشی توجیهی استقرار استانی سیاست سلامت روان

  سه شنبه 12 اسفندماه، کارگاه آموزشی توجیهی استقرار استانی سیاست سلامت روان با استفاده از ظرفیت همکاری بین بخشی و مشارکت مردم "الگوی همت" با حضور مسئولین دبیرخانه سلامت و امنیت غذایی و معاونت بهداشتی دانشگاه، اعضای شورای پیامگزاران سلامت در استان و شهرستان ها و اعضای شورای خانه مشارکت مردم در سلامت در شهرستانها، در محل سالن رویش دانشگاه برگزار شد.

 • برگزاری‌ جلسه هیأت امنای دانشگاه / کسب رتبه مطلوب در زمینه انضباط اداری و مالی دانشگاه

  چهارمین دور جلسات هیأت امنای دانشگاه علوم پزشكی اصفهان در سال ۱۳۹۹، سه شنبه ۱۲ اسفندماه، با حضور نماینده وزیر و دبیر هیأت های امناء، مجامع و شوراهای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، استاندار اصفهان، اعضاء هیأت امناء، رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، معاونین اموزشی و توسعه مدیریت و منابع و مدیر امورمالی دانشگاه به صورت ویدئو کنفرانس برگزار گردید.

 • در سال جاری: اجرای عملیات کنترل سالک به وسعت 150000 هکتار در 36 کانون مطرح تحت پوشش دانشگاه

  مهندس رمضانپور کارشناس مسئول بیماری سالک دانشگاه طی گفتگویی در خصوص وضعیت یکساله برنامه عملیاتی کنترل سالک استان، اظهار نمود: در سال 99 ، معاونت بهداشتی دانشگاه مانند روال سالهای قبل در 4 مرحله عملیات و با بکارگیری 10600 نفر روزکار توانست در وسعت 150000 هکتار در 36 کانون مطرح تحت پوشش، مداخله نماید.

 • بازگشت مجدد بیمارستان خورشید به مدار کرونا/ شناسایی ۱۵۵ مورد ابتلای جدید

  سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با هشدار درباره افزایش موارد جهش یافته کرونا در اصفهان از شناسایی ۱۵۵ بیمار جدید مبتلا به این بیماری در اصفهان خبر داد.

  دکتر آرش نجیمی، 10 اسفندماه در گفت‌وگویی با هشدار افزایش تعداد موارد جهش یافته کرونا در اصفهان اظهار داشت: با توجه به امکان ایجاد موج جدید در استان اصفهان، معاونت درمان دانشگاه، تغییراتی در ظرفیت بیمارستانهای استان ایجاد کرد که مهمترین آن بازگشت مجدد بیمارستان خورشید به عنوان بیمارستان مرجع کووید از تاریخ ۱۶ اسفندماه است.  

 • دستورالعمل ارایه خدمات حوزه سلامت در نوروز 1400

  وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در راستای کنترل همه گیری کرونا و ارتقای سطح ارایه خدمات بهداشتی، درمانی و با عنایت به نزدیک شدن تعطیلات نوروز 1400 و مواجهه شدن با افزایش احتمالی تردد مسافران و همچنین لزوم امداد رسانی و آمادگی اورژانس پیش بیمارستانی و بیمارستانی و تمامی واحدهای ارایه دهنده خدمات بهداشتی و درمانی، دستورالعمل جامع سلامت نوروز 1400 را به شرح زیر ارایه نمود:

 • اهدای لوح سپاس و یادبود به خانواده شهید سلامت دکتر ابن الشهیدی توسط رییس دانشگاه

  شنبه نهم اسفندماه، رییس دانشگاه به همراه معاون توسعه مدیریت و منابع و همچنین تعدادی از مدیران ستادی، با خانواده ی محترم شهید سلامت دکتر ابن الشهیدی دیدار نمود.

   در این دیدار دکتر چنگیز طی سخنانی یاد و خاطره این شهید بزرگ را گرامیداشت و لوح سپاس و یادبودی به خانواده ی محترمش تقدیم کرد.

 • دیدار رییس و مسئولین دانشگاه با خانواده های شهیدان سلامت "دکترسید موسوی و دکتر سید نوریان"

  به مناسبت میلاد باسعادت حضرت علی (ع) و روز مرد، پنج شنبه هفتم اسفندماه، دکتر طاهره چنگیز رییس دانشگاه به همراه تعدادی از مسئولین دانشگاه، با خانواده های محترم شهیدان سلامت دکتر سید محمد موسوی و  دکتر سید محمود نوریان دیدار نمودند.

   در این دیدارها ضمن گرامیداشت یاد و خاطره این شهدای بزرگوار، لوح سپاس و یادبودی تقدیم خانواده های این شهیدان سلامت گردید.

 • بازدید معاون وزیر بهداشت از کارخانه ایمپلنت شهرضا/صدور پروانه فعالیت کارخانه در آینده نزدیک

  معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و رییس سازمان غذا و دارو طی سفر به اصفهان به منظور بازدید از کارخانه ایمپلنت شهرضا، از صدور پروانه فعالیت کارخانه ایمپلنت شهرضا در آینده نزدیک خبر داد.