دوشنبه 05 03 1399

آخرین بروز رسانی : دوشنبه, 05 خرداد 1399

hemayat.jpg

با حضور معاون آموزشی وزارت بهداشت، بزرگترین ساختمان مرکز آزمون ها و امور بین الملل دانشگاه افتتاح شد

پنج شنبه 4 مهر ماه، با حضور معاون آموزشی وزارت بهداشت، دبیر شورای مشاوران معاونت آموزشی وزارتخانه، روسای دانشگاه کلان منطقه هفت، بزرگترین ساختمان مرکز آزمون ها و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی اصفهان افتتاح شد.

 

ساختمان مرکز آزمون ها و امور بین الملل دانشگاه با اعتباری بالغ بر ۱۶ میلیارد تومان،  با فضای فیزیکی  به مساحت یک هزار و ۳۴۰ متر بنا شده است که  به  ۱۰ عدد سرور و  ۶۸۰ کلاینت مجهز گردیده و ظرفیت قابل افزایش آن به  ۸۵۰ عدد می رسد.

شایان ذکر است این مرکز در ۳ طبقه بنا شده است که شامل ۸ کلاس ۱۲۰ نفره و ۱۰ کلاس ۶۰ نفره و همچنین هر کلاس مجهز به کلیه امکانات آموزشی می باشد.

رییس مرکز آزمون های دانشگاه علوم پزشکی اصفهان نیز در این ارتباط گفت: تلاش می شود تمامی آزمون ها از ترم آینده به صورت الکترونیکی و در قالب انواع مختلف، برگزار گردد.

دکتر مسیح صبوری بیان داشت: آزمون ها تا قبل از این به صورت سنتی با صرف هزینه بالای کاغذ برگزار می شد که با برگزاری آزمون ها به صورت الکترونیکی از نظر اقتصادی صرفه جویی قابل توجهی اتفاق خواهد افتاد و در هر بار برگزاری بیش از  ۴۳ میلیون تومان صرفه جویی می شود.

وی با بیان اینکه تاکنون آزمون ها در قالب تشریحی و تستی برگزار می شد، افزود: با افتتاح مرکز آزمون ها از این پس امتحانات به روش های مدرن و شیوهای جدید برگزار می گردد.