شنبه 10 03 1399

آخرین بروز رسانی : شنبه, 10 خرداد 1399

hemayat.jpg

بالا بردن سطح مهارت‌های ورزشی فرزندان کارکنان در کلاس‌های تابستانه دانشگاه

دکتر جهانگیر کریمیان مدیر تربیت بدنی دانشگاه طی گفتگویی، در خصوص برگزاری کلاس‌های ورزشی ویژه فرزندان کارکنان دانشگاه اظهار داشت: هر ساله مدیریت ترتیب بدنی با همکاری مدیریت رفاهی دانشگاه

برای پر کردن اوقات فراغت و تفریحات سالم فرزندان کارکنان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و واحد‌های تابعه، کلاس‌های ورزشی را در رشته‌های مختلف برای پسران و دختران برگزار می‌کند.

وی در ادامه بیان داشت: در این راستا از مربیان تربیت بدنی دانشگاه و مربیان کارآزموده خارج از دانشگاه استفاده می‌شود و کلاس‌ها از نظر کیفی در سطح مطلوبی قرار دارد.

مدیر تربیت بدنی دانشگاه با بیان این‌که والدین امسال به صورت اینترنتی و از طریق سایت رفاه ثبت نام فرزند خود را انجام دادند، گفت: کلاس‌ها در بخش پسران شامل فوتبال، والیبال، بسکتبال، بدمینتون، تنیس روی میز، فوتبال رومیزی و شنا می‌شود؛ همچنین در بخش دختران این کلاس‌ها شامل شنا، والیبال، بسکتبال، تنیس روی میز، بدمینتون و ورزش‌های ایروبیک می‌شود.

دکتر کریمیان تصریح کرد: حدود 2 هفته از شروع کلاس‌ها گذشته است، هدف ما بالا بردن سطح مهارت‌های ورزشی فرزندان است؛ سرمایه‌گذاری ما در رشته شنا به دلیل داشتن امکانات خوب بیشتر بوده و استقبال خوبی نیز به عمل آمده است و امیدواریم بتوانیم این مهارت را هرچه بیشتر توسعه دهیم.

وی همچنین عنوان داشت: در کنار این کلاس‌های ورزشی ارزیابی وضعیت آناتومی فرزندان را داریم، همچنین مشاوره تغذیه‌ای به فرزندان و والدین آن‌ها داده می‌شود.