چهارشنبه 13 01 1399

آخرین بروز رسانی : چهارشنبه, 13 فروردين 1399

147852.jpg

در سفر اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی به شهرستان فریدن:

کلنگ احداث طرح توسعه بیمارستان شهید رجایی فریدن بر زمین زده شد/ اهدای دو دستگاه دیالیز به بیمارستان شهید رجایی فریدن

 

پنج شنبه 15 آذرماه، در بازدید اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی به همراه معاون درمان وزارت بهداشت از بیمارستان شهید رجایی فریدن، وعده اهدای دو دستگاه دیالیز از سوی مجمع خیران سلامت کشور به بخش دیالیز بیمارستان داده شد.

در حال حاضر بخش دیالیز بیمارستان شهید رجایی فریدن دارای هفت تخت بستری و هفت دستگاه دیالیز است که جوابگوی تعداد بیماران مورد نیاز نیست، در همین راستا مجمع خیران سلامت کشور وعده اهدای دو دستگاه دیالیز را به این بیمارستان داد.

-کلنگ احداث طرح توسعه بیمارستان شهید رجایی فریدن بر زمین زده شد

کلنگ احداث طرح توسعه بیمارستان شهید رجایی فریدن با حضور معاون درمان وزارت بهداشت و اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس بر زمین زده شد.

مدیر فنی دانشگاه در خصوص طرح توسعه بیمارستان شهید رجایی اظهار داشت: این طرح در سه طبقه با  مساحت  یک هزار و 200 متر در هر طبقه احداث می شود.

مهندس سورانی با اشاره به اینکه طرح توسعه بیمارستان شهید رجایی فریدن در متراژ 3هزار و 800 متر احداث می شود، افزود: طرح توسعه بیمارستان در سه طبقه از جمله بخش خدماتی در هم کف، اتاق عمل و اورژانس در طبقه اول و طبقه سوم شامل بخش اداری و سالن اجتماعات می باشد.

وی گفت: در طرح توسعه 5 اتاق عمل استاندارد ، بخش سی اس آر و بخش های پشتیبانی، خدماتی، تاسیساتی و به سازی اورژانس دیده شده است.

مهندس سورانی ادامه داد: همچنین موتور خانه، سالن غذاخوری، آشپزخانه نیز از دیگر قسمت های طرح توسعه بیمارستان است.

گفتنی است ساختمان فعلی بیمارستان شهید رجایی فریدن با 50 سال قدمت در دو طبقه با 80 تخت بیمارستانی به بیماران ارایه خدمت میکند.

بخش ccu بیمارستان بازسازی شده و دارای 11 تخت بیمارستانی است و بخش Icu مجهز به شش تخت بیمارستانی است.

-قول مساعد تخصیص 5میلیارد ریال برای تکمیل پانسیون پزشکان در بیمارستان شهید رجایی

همچنین معاون درمان وزارت بهداشت در بازدید از بیمارستان شهید رجایی فریدن وعده تخصیص 5 میلیارد ریال برای تکمیل پانسیون پزشکان را داد . " پانسیون پزشکان در دو طبقه و 4واحد ساخته شده که برای تکمیل آن نیاز به تخصیص 5 میلیارد ریال است"