دوشنبه 26 09 1397

آخرین بروز رسانی : دوشنبه, 26 آذر 1397

1 3.jpg

تجلیل ازحامیان فیلم قهرمانان کوچک در بیمارستان کودکان امام حسین(ع)

با حضور جمعی از مسئولین استان اصفهان از حامیان فیلم قهرمانان کوچک با موضوع "حمایت از کالای ایرانی" تقدیر و قدردانی بعمل آمد.

 فیلم قهرمانان کوچک که در سی امین جشنواره کودک و نوجوان شرکت نموده بود به پیشنهاد سرمایه گذار و ایده پرداز فیلم، نیمی از سود فروش بلیط این فیلم در اصفهان به توسعه مرکز آموزشی درمانی کودکان امام حسین(ع) اختصاص یافت که طی مراسمی در روز چهار شنبه 20 تیرماه با حضور مسئولین استانی سود حاصل از فروش بلیط به این مرکز اهداء گردید.

در این مراسم دکتر معمارزاده رئیس مرکز آموزشی درمانی کودکان امام حسین(ع) ضمن ابراز خرسندی از همکاری سازمان ها و ارگان ها در معرفی فیلم به عموم شهروندان، نیاز حضور خیرین در عرصه های مختلف سلامت را یک ضرورت دانسته و با تشکر از عوامل فیلم به خاطراین نیت خیرخواهانه، فیلم قهرمانان کوچک را بستری برای حضور فعالین عرصه هنر در این مرکز اعلام نمود.
درادامه مراسم، آقای عبدی سرمایه گذار فیلم نیز از حمایت مسئولین مرکز آموزشی درمانی امام حسین (ع) در اشاعه فرهنگ هنر در عرصه سلامت قدردانی نمود و اعلام همکاری فراتر با این مرکز را در برنامه های آینده خود اعلام و افزود: با اشاره به استقبال از این فیلم در سینماهای اصفهان و اختصاص سی و پنج میلیون تومان از درآمد آن برای این مرکز آموزشی درمانی، مقرر گردید سانس های اکران این فیلم که در دست اقدام می باشد پنجاه درصد سود حاصل از فروش این فیلم مجددا به این مرکز اهدا گردد.

دکتر احمدی فر رئیس حوزه هنری استان اصفهان، طی سخنرانی خود، اقدام خوب و هنرمندانه سرمایه گذار فیلم را تحسین نموده و به لزوم حمایت از اینچنین حرکت های فرهنگی برای بیماران افزود: فیلم سینمایی "قهرمانان کوچک" پیش از این در سینماهای حوزه هنری به مدت یک ماه اکران شده بود و اکنون برای حمایت از کودکان بیمار، این فیلم تا پایان سال در یکی از سینماهای حوزه هنری و یا یکی از سانس های تمامی سینماهای این سازمان اکران خواهد شد.

شایان ذکر است پس از پخش قسمت هایی از فیلم قهرمانان کوچک، آقای رضازاده مدیرعامل مجمع خیرین سلامت استان اصفهان طی سخنانی، حضور خیرخواهانه و خداپسندانه هنرمندان در عرصه سلامت و رفع نیازها و مشکلات درمانی بیماران را یک اقدام ضروری دانست.

در پایان مراسم آقای عبدی سود حاصل از فروش بلیط را به رئیس مرکز آموزشی درمانی کودکان امام حسین(ع) اهداء نموده و در ادامه نیز توسط مجمع خیرین سلامت استان اصفهان از ایشان با اهداء لوح تقدیر و مدال افتخار حامی سلامت بصورت ویژه تقدیر و قدردانی و جمعی از حامیان این فیلم نیز که زحمات فراوان در اشاعه این حرکت فرهنگی داشتند با اهداء هدایایی تجلیل بعمل آمد.