دوشنبه 26 09 1397

آخرین بروز رسانی : دوشنبه, 26 آذر 1397

1 8.jpg

برگزاری همایش تجلیل از دانشجویان ممتاز شاهد و ایثارگر دانشگاه

در چهارمین روز از تیرماه سال جاری، همایش تجلیل از دانشجویان ممتاز شاهد و ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، به همت مدیریت شاهد و ایثارگر دانشگاه، در تالار زیتون مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی برگزار گردید.

دراین گردهمایی که با حضور آقای وکیلی مدیر کل سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان و معاونین، حجت الاسلام و المسلمین جوادی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، دکتر حسینی معاون دانشجویی و فرهنگی، دکتر سهرابی مدیر امور شاهد و ایثارگران دانشگاه و جمعی دیگر از مسئولین و دانشجویان دانشگاه برگزار شد، دکتر حسینی ضمن ابراز خرسندی از حضور در میان نخبگان شاهد و ایثارگر اعلام نمود معاونت دانشجویی فرهنگی با تمام ظرفیت خود از آنان حمایت خواهد کرد.
وی ضمن اشاره به مسئولیت سالهای گذشته خود در ستاد شاهد و ایثارگر، پیشنهاد کرد با همکاری اداره مشاوره و سلامت روان، کارگاه های آموزشی و جلسات مشاوره برای دانشجویان شاهد و ایثارگر برگزار گردد.
گفتنی است تجدید نظر در نحوه استفاده استاد مشاور، اطلاع رسانی مناسب در خصوص حقوق دانشجویان شاهد و ایثارگر و نیز ایجاد بانک اطلاعاتی برای این دانشجویان از دیگر پیشنهادات مطرح شده معاون دانشجویی فرهنگی بود.
شایان ذکر است در پایان این مراسم از دانشجویان ممتاز و نخبه شاهد و ایثارگر با حضور مسئولین دانشگاه تقدیر به عمل آمد.