شنبه 27 05 1397

آخرین بروز رسانی : شنبه, 27 مرداد 1397

1 6.jpg

بازدید مدیر مرکز بهداشت شماره یک اصفهان از رستورانهای جاده ای

همزمان با اجرای طرح سلامت نوروزی، دکتر ترک زاده مدیرمرکز بهداشت شماره یک اصفهان به همراه تیم ضربت بازرسان بهداشت محیط از رستورانهای کوهپایه، سگزی و تودشک بازدید نمود.

مهندس احتشامی کارشناس مسئول بهداشت محیط شماره یک در این خصوص اعلام نمود: در این بازدیدها، مدیر مرکز بهداشت از نزدیک شاهد بازرسی کارشناسان بهداشت محیط از رستورانهای شرق اصفهان و محور اصفهان- نائین بودند و با حضورخود علاوه بر ایجاد انگیزه و روحیه مضاعف بازرسان بهداشت محیط در طرح سلامت نوروزی، مشکلات متعدد موجود در منطقه مسیر راهی اصفهان- نائین را بررسی نمودند.
از آنجایی که این مسیر علاوه بر ترافیک سنگین و ترانزیت جاده ای تعداد بالایی از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی را در خود جای داده، کماکان مشکلاتی از قبیل عدم مشارکت سازمانهایی مثل اداره راه و ترابری، شهرداری ها و گردشگری در خصوص ساماندهی مراکز عرضه کننده مواد غذایی در کل مسیر و تغییرات متعدد متصدیان این محل ها ، به وضوح مشاهده می شود که منجر به نظارت های بیشتر بازرسان بهداشت محیط بر این منطقه شده است . ولی  با وجود تمام مشکلات موجود با نظارت های بازرسان بهداشت محیط در این محور شرایط بهسازی و بهداشتی مراکز عرضه کننده مواد غذایی و اماکن عمومی در شرایط مطلوبی می باشد.
وی افزو: طرح ضربت نوروزی تا نیمه اول فروردین با حداکثر توان بازرسان بهداشت محیط درکل منطقه تحت پوشش مرکز بهداشت شماره یک اصفهان اجرا می گردد و مسیرهای منتهی به اصفهان دراولویت بازدید بازرسان بهداشت محیط خواهد بود و مهمانان و مسافران عزیز میتوانند در صورت مشاهده هرگونه مشکل  در مسیر فوق مراتب را به شماره تلفن ۱۹۰ اطلاع دهند تا به آن رسیدگی شود.