سه شنبه 26 06 1398

آخرین بروز رسانی : سه شنبه, 26 شهریور 1398

5555555555555_11880 copy.jpg

بهره برداری از بخشهای جدید بیمارستان میلاد با حضور وزیر بهداشت

بخشهای جدید بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی میلاد اصفهان با حضور وزیر بهداشت، قائم مقام و معاونین وزیر، رییس دانشگاه و هیأت همراه شامگاه دوشنبه ۳۰ مرداد افتتاح و به بهره برداری رسید.

 ساخت این بیمارستان از سال 86 در زمینی به مساحت 10 هزار متر مربع و با زیربنای 55 هزار متر مربع در 11 طبقه، با اعتباری حدود 560 میلیارد تومان و با سرمایه گذاری 150 نفر از پزشکان متخصص شهر اصفهان در شهرک ولی عصر ساخته شده است.

این مرکز درمانی دارای بخش های لاپاراسکوپی، آندوسکوپی، رادیوتراپی، شیمی درمانی، اتاق های بستری، جراحی قلب، جراحی مغز و اعصاب، بخش زنان و زایمان و 30 اتاق عمل مجهز، یونیت های زایمان انفرادی و زایمان در آب، CCU، ICU، آنژیوگرافی و پست کت، سیتی اسکن ۱۶ و ۶۴ اسلایس، MRI، NICU با ظرفیت ۶۴ تخت و انکوباتور و ERCP و ..  می باشد.

یکی از مهمترین ویژگی های این بیمارستان وجود دستگاه ها و تجهیزات پزشکی پیشرفته ای مانند سی تی آنژیوگرافی، سی تی اسکن، ام آر آی و شتاب دهنده های خطی است.

گفتنی است پیش از این بخش های رادیوتراپی و شیمی درمانی و .. در فاز یک به بهره برداری رسیده و بخش های جدید این بیمارستان نیز با حضور وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی و هیات همراه، به چرخه خدمت رسانی پیوست.