یکشنبه 31 06 1398

آخرین بروز رسانی : یکشنبه, 31 شهریور 1398

5555555555555_11880 copy.jpg

افتتاح دفتر یوسرن(USERN) در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

بیست و هشتمین دفتر یوسرن با حضور دکتر حمید میرمحمدصادقی سرپرست مدیریت روابط بین­ الملل دانشگاه و به مدیریت دکتر راحله کافیه افتتاح شد.

همچنین کمیته دانشجویی این دفتر به مدیریت دکتر علیرضا صمیمیت برای هماهنگی هر چه بیشتر با دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان راه اندازی شده است.

گفتنی است یوسرن (USERN)، شبکه جهانی آموزش و پژوهش علمی است که مخفف Universal Scientific
Education and Research می باشد.

این شبکه در پایان سال 2015 تاسیس و با هدف گسترش آموزش و پژوهش علمی اخلاق محور و بشر دوستانه و در نهایت پیشرفت علم برای اهداف غیر نظامی و مصالح عمومی در تمام 22 رشته علمی در دنیا ایجاد شده است.

اجرای پروژه های علمی بین المللی و بین رشته ای و ایجاد بستری برای ارتباط بهتر میان پژوهشگران جوان و دانشمندان مجرب در تمام دنیا از برنامه های پیش روی این شبکه می باشد.

بورد مشاورین علمی این شبکه متشکل از دانشمندان یک درصد برتر تمام 21 رشته علمی و برندگان جایزه نوبل، ابل و جایزه یوسرن می باشند.

این دفتر در نظر دارد ضمن استفاده از استعدادها و پتانسیل های موجود، بستر مناسبی برای فعالیت های پژوهشی و آموزشی فراهم نماید. عضویت در یوسرن برای تمامی دانشجویان، فارغ التحصیلان، پژوهشگران و اساتید در تمام رشته های علمی به صورت رایگان و از طریق سایت یوسرن قابل انجام است. برای اطلاعات بیشتر به سایت های زیر مراجعه شود:

https://t.me/USERN_Isfahan

https://t.me/usern_net

https://Usern.org