چهارشنبه 26 07 1396

آخرین بروز رسانی : چهارشنبه, 26 مهر 1396

معاونت درمان

 1. نتیجه کمیسیون طرح اختیاری رشته مهندسی پزشکی تابستان 96

  نتیجه کمیسیون طرح اختیاری رشته مهندسی پزشکی فصل تابستان 96پس از بررسی مدارک ارسالی و امتیازبندی بر اساس اطلاعات شرکت کنندگان در کمیسیون فوق اعلام شد.

  دریافت فایل اسامی پذیرفته شدگان
  قابل توجه متقاضیان شرکت در طرح اختیاری: از این پس جهت شرکت در طرح اختیاری از طریق ثبت نام در سامانه رشد به آدرس: Tarhreg.behdasht.gov.ir

 2. نشست فرماندار شهرستان تیران و کرون با معاون درمان دانشگاه

  فرماندار محترم تیران و کرون و جمعی از مدیران ارشد این شهرستان روز دوشنبه مورخ 24مهرماه 96 با حضور در دفتر معاون درمان دانشگاه ضمن تقدیر از اجرای طرح تحول نظام سلامت ،مشکلات موچود حوزه درمان این شهرستان را مطرح نموده وتصمیمات لازم دراین  خصوص اتخاذ گردید.درپایان معاون درمان  بر ارائه هرچه بهتر خدمات درمانی به مردم شریف این شهرستان تاکیدنمودند.

 3. ثبت نام دوره آموزشی ضمن خدمت آنژیوگرافی و حفاظت پرتویی در آن

  بدینوسیله به اطلاع کلیه پرسنل کاردان و کارشناس رادیولوژی می رساند دوره آموزشی ضمن خدمت آنزیوگرافی و حفاظت پرتویی در آن (تکرار اول) چهارشنبه مورخ  26/7/96 در سالن اجتماعات معاونت درمان برگزار خواهد شد.  ثبت نام ازتاریخ 23/7/96 تا تکمیل ظرفیت می باشد.

  ثبت نام  پایان یافت .

 4. ثبت نام کمیسیون طرح رشته علوم آزمایشگاهی

  به اطلاع کلیه متقاضیان واجد شرایط گذراندن طرح اجباری رشته ی علوم آزمایشگاهی می رساند جهت اطلاع از ثبت نام کمیسیون طرح فصل پاییز 96 به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

 5. جلسه تحلیل عملیات ستاد هدایت و مرکز پایش مراقبتهای پزشکی

  جلسه تحلیل عملیات ستاد هدایت و مرکز پایش مراقبتهای پزشکی با حضور مدیر محترم درمان و روسای ادارات و تیم MCMC  در سالن معاونت درمان تشکیل گردید. در ابتدای جلسه سیاستهای کلان معاونت درمان توسط مدیر محترم درمان تشریح و سپس چالشهای ستاد هدایت در شیفتهای مختلف و راهکارهای آن با نگرش وحدت رویه توسط همکاران ارائه گردید.سپس روسای ادارات گروه متخصصین،مامایی، نظارت و پرستاری پیشنهادات و راهکارهای مرتبط در راستای ارتقاء فرایندهای جاری را تبیین نمودند.