شنبه 03 04 1396

آخرین بروز رسانی : شنبه, 03 تیر 1396

معاونت درمان

 1. ثبت نام کمسیون طرح تغذیه تابستان 1396

   

  به اطلاع کلیه متقاضیان واجد شرایط گذراندن طرح اختیاری رشته علوم تغذیه (فصل تابستان سال ۹6) میرساند جهت ثبت نام به ادامه مطلب مراجعه نمایند

   

   

 2. جلسه مدیریت درمان سکته حاد مغزی (724)

  جلسه مدیریت درمان سکته حاد مغزی (724)روز دوشنبه 29خرداد ماه با حضور معاون محترم درمان، مدیر محترم امور بیمارستانی واعضای کمیته(صاحب نظران فرایند از ستاد معاونت درمان، روسا و نورولوژیست های 12 بیمارستان منتخب برنامه)در سالن کنفرانس معاونت درمان برگزار گردید.در این جلسه پس از بررسی وضعیت موجود،اعضا حاضر در جلسه نقطه نظرات خود را در خصوص اهمیت مدیریت درمان سکته حاد مغزی و لزوم گسترش آن در استان به بحث و تبادل نظر گذاشتند و در در این خصوص تصمیماتی اتخاذ گردید.

 3. کمیسیون طرح رشته مددکاری اجتماعی

  به اطلاع کلیه متقاضیان واجد شرایط گذراندن طرح اختیاری رشته مددکاری اجتماعی میرساند جهت ثبت نام  به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

 4. تلاوت نور(دور سوم)

  در عظمت و جلال قرآن همین بس که با گذشت 14 قرن از نزول آن هنوز کسی نتوانسته کوچکترین خللی در آن ایجاد کند. اسلوب بیان و کلمات قرآن چنان تازه و شیرین است که گویی دیروز پیدا شده است .مفتخریم به اطلاع همکاران محترم برسانیم دور اول و دوم جزء خوانی قرآن کریم توسط همکاران به پایان رسید،ثبت نام دور سوم آغاز گردید. لذا از همراهان همیشگی دعوت می گردد جهت حضور سبزشان در دور سوم با واحد امور فرهنگی تماس حاصل فرمایند.

 5. اعلام نتایج کمیسیون اضطراری طرح رشته رادیولوژی بهار96

  نتایج اولین کمیسیون اضطراری طرح رشته رادیولوژی فصل بهار سال 96 پس از بررسی پرونده ها و امتیاز بندی بر اساس اطلاعات شرکت کنندگان درکمیسیون فوق اعلام شد.