جمعه 28 10 1397

آخرین بروز رسانی : جمعه, 28 دی 1397

معاونت درمان

 1. کنفرانس علمی «فوریت های مامایی» ویژه متخصصین زنان و زایمان، کارشناسان ارشد و کارشناسان مامایی
 2. برگزاری کنفرانس علمی «فوریت های مامایی و زایمان طبیعی» ویژه پزشکان عمومی

   

  کنفرانس علمی «فوریت های مامایی و زایمان طبیعی» ویژه پزشکان عمومی در روز شنبه مورخ 97/10/22 در مرکز مهارتهای بالینی دانشگاه برگزار گردید. در این کنفرانس اعضاء محترم هیئت علمی گروه زنان و بیهوشی دانشکده پزشکی، مطالب مربوطه در خصوص فوریت های مامایی و زایمان طبیعی شامل خونریزی های حین بارداری و پس از زایمان، پره اکلامپسی و اکلامپسی، مدیریت شوک و احیاء با خون و فراورده های خونی و همچنین روش انجام  زایمان طبیعی را ارائه نمودند.

   

 3. کدگذاری ICD-0 موارد بدخیمی

  مسئولین فنی محترم آزمایشگاه های پاتولوژی :

  به پیوست نامه معاونت بهداشتی، در خصوص کدگذاری  ICD-0  موارد بدخیمی جهت اطلاع و اقدام ارائه می گردد.

   

 4. برگزاری جشن روزپرستار به مناسبت ولادت با سعادت حضرت زینب (س)

  معاونت درمان دانشگاه ،سازمان نظام پرستاری با همکاری روابط عمومی دانشگاه به مناسبت میلاد با سعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار،روز دوشنبه 24دی ماه  اقدام به برگزاری جشنی به همین مناسبت در محل تالار کوثر مجموعه 22بهمن ارتش نمود .درپایان  این مراسم با شکوه که با حضور بیش از هزار و دویست نفر از پرستاران زحمت کش استان برگزارگردید ازتعداد  250نفراز  پرستاران منتخب استان با اهدا لوح تقدیر و تندیس تجلیل شد .

 5. جلسه آموزشی رابطین دیابت

  صبح روز یکشنبه مورخ 97/10/23 به همت اداره امور بیماریها جلسه آموزشی رابطین دیابت با حضور تعدادی از پرستاران و مسئولین درمانگاههای دیابت بیمارستانها در این معاونت برگزار گردید و در خصوص سامانه پورتال وزارتخانه و شرایط درمانگاههای دیابت بحث و تبادل نظر  شد .