چهارشنبه 30 08 1397

آخرین بروز رسانی : چهارشنبه, 30 آبان 1397

feed-image خبر خوان

برگزاری همایش پیاده روی به مناسبت روز جهانی دیابت

به مناسبت روز جهانی دیابت پرسنل مرکز جامع سلامت گلدیس و واحد مبارزه با بیماریهای ستاد شبکه  با همکاری سازمان فرهنگی ، تفریحی شهرداری شاهین شهر، روز یكشنبه 23 آبان ماه 95 اقدام به برپایی همایش پیاده روی با حضور جمع کثیری از شهروندان شهر گلدیس شاهین شهر نمودند .

«قابل توجه کلیه دارندگان انواع موافقت اصولی مؤسسات پزشکی و پیراپزشکی که هنوز پروانه بهره برداری دریافت نکرده اند.»

با توجه به استقرار سامانه الکترونیکی صدور پروانه ها و مدیریت اطلاعات مؤسسات پزشکی از 13 مردادماه 95 و ضرورت ثبت، ساماندهی و تعیین تکلیف کلیه موافقت اصولی های مؤسسات پزشکی و پیراپزشکی صادره قبل از استقرار سامانه مذکور،

آغاز به کار بانک اطلاعاتی بیمارستان شهید چمران

بانک اطلاعات بیماران آنژیوگرافی و آنژیو پلاستی مرکز تحقیقاتی آموزشی و درمانی قلب شهید چمران اصفهان رسما آغاز به کار نمود .

آزمون نهايي داوطلبين مراقب سلامت كلان شهر اصفهان

در روز چهارشنبه٢٨ مهرماه ٩٥ معاونت بهداشتی  دانشگاه آزمون داوطلبين مراقب سلامت  كلان شهر اصفهان  را با حضور ٣٨٥ نَفَر  از  داوطلب مراقب سلامت  در تالارهاي رازي، لقمان و ابن سينا دانشگاه برگزار کرد. 

آغاز طرح ارتقاء سلامت دهان و دندان در سال تحصیلی ۹۵-۹۶

آغاز طرح ارتقاء سلامت دهان و دندان در سال تحصیلی ۹۵-۹۶و انجام وارنیش فلوراید و معاینات دهان و دندان در مدارس ابتدائی نواحی ۲و۴و۶ آموزش و پرورش و منطق روستائی جلگه و بن رود این طرح توسط مراقبین سلامت و بهورزان مرکز بهداشت شماره یک اصفهان و با همکاری آموزش و پرورش نواحی در کلیه مدارس ابتدائی در حال انجام است و تا پایان آذر ماه ۹۵ به اتمام خواهد رسید .