سه شنبه 01 03 1397

آخرین بروز رسانی : سه شنبه, 01 خرداد 1397

feed-image خبر خوان

ارایه خدمات ویژه در مرکز فوق تخصصی قلب شهید دکتر چمران

مرکز آموزشی درمانی فوق تخصصی قلب شهید دکتر چمران با دارا بودن سه بخش داخلی، یک بخش CCU ، یک بخش اورژانس و یک بخش آنژیوگرافی با...

سه اتاق عمل آنژیوگرافی، درمان‌های تخصصی و فوق تخصصی داخلی و تهاجمی قلب را به بیماران ارایه می‌نماید.

این مرکز با حضور اساتید بنام هیأت علمی، تجهیزات فوق تخصصی روز از جمله سه دستگاه آنژیوگرافی، یک دستگاهIVUS ، یک دستگاه EPS، وجود پاراکلینیک فوق تخصصی اکو کاردیو گرافی و قابلیت انجام انواع اکوکاردیو گرافی های تخصصی، تیلت تست، تست ورزش، واحد پروگرامینگ، ICD،Pace maker، EECP و استقرار واحد گاما اسکن با مشارکت بخش خصوصی و انجام انواع اسکن های بافتی، به عنوان یکی از فعال ترین مراکز درمانی قلب سطح کشور شناخته شده است.

همچنین این مرکز در بخش جراحی و پیوند قلب بالغین و اطفال با حضور اساتید مجرب هیأت علمی و وجود 5 اتاق عمل جراحی بالغین و یک اتاق عمل جراحی نوزادان، وجود تجهیزات پیشرفته جراحی از قبیل پمپهای قلب باز، IABP، تراکئوسکوپ، توانسته است بیش از 35 مورد عمل پیوند قلب را انجام نماید.

 شایان ذکر است با کامل شدن طرح توسعه مرکز تعداد بخش‌های عمومی و تخصصی افزایش قابل توجهی یافته و میزان پذیرش بیماران افزایش خواهد یافت که دراین طرح، تجهیز یک بخش به عنوانVIP مد نظرقرارگرفته است.

 گفتنی است واقع شدن این مرکز در نزدیکی مبادی ورودی ترمینال هوایی و ریلی یکی دیگر از مزیت های نسبی این مرکز به شمار می رود.

 از لحاظ جغرافیایی واقع شدن این مرکز در محدوده خارج شهر و دور از هیاهوی شهری در حاشیه زاینده رود و وجود یک هکتار فضای سبز ، مرکز دارای هوایی به نسبت مرطوب و مناسب است .

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد